Een kwestie van afstemming.
Elk balkon heeft een afvoer nodig. maar het kan handig zijn om de plaats van de afvoer en de aansluiting op de riolering op elkaar af te stemmen. Dat geeft op zijn minst een fraaier aangezicht.
Deze rookgasafvoer met concentrische buis-in-buis met een bypass voor de luchttoevoer. Dat is niet nodig,… Lees verder →
Het linker paneel is aan de voedingszijde van de hoofdschakelaar aangesloten in plaats van aan… Lees verder →
Klassiek voorbeeld van een klusketel. Het is misschien goed bedoeld: je koopt voor je moeder… Lees verder →
De cv-ketel past net in de keukenkast, maar er moesten wel wat essentiële onderdelen sneuvelen. Lees verder →
Een warmtepomp met een 1000 liter doorstroomboiler die -op zijn zachts gezegd- niet met heel… Lees verder →
Een afkeur, deze rookgasafvoer. Lees verder →
Niet fout, want vast is vast: en dat is een doel van het nieuwe beugelen.… Lees verder →
Bij deze rookgasafvoer zijn materialen gemixt, wat tot galvanische corrosie leidde. Lees verder →
Stickertje, ter informatie Lees verder →
De gateway van het zonnepanelensysteem was defect. Door de zonnepanelenleverancier is er een nieuwe gateway… Lees verder →
Deze situatie ontstaat als je je houdt aan de eis dat na een haakse bocht 5 x diameter een rechte buis moet worden toegepast voordat je weer een haakse bocht moet maken.