fbpx
Installatiefouten

Gevaarlijke situatie rookgas

Bij deze combinatie van cv-ketel en wtw, het combinatietoestel Agpo Ferroli Optifor is de cv-ketel vervangen. Hier is een Bluesense van Ferroli geplaatst. De installateur is echter vergeten de rookgasaansluiting in de wtw ook te vervangen. Vuistregel is: ketel vervangen, rookgasafvoer vervangen. Nu kan de rookgas vrijuit de woning in, en dat is natuurlijk foute boel. De inzender meldt dat het allemaal goed is afgelopen, en verholpen.

Meer weten over regelgeving en techniek van rookgasafvoeren? Volg hier de online training van Online Bouw Academie. Abonnees van Installatie ontvangen 40% korting.

Heeft u ook een installatiefout? Zend hem hier in.

2 reacties op “Gevaarlijke situatie rookgas

  1. andre schreef:

    Was het niet zo Agpo Ferroli vervangen ook de Optifor vervangen ivm met de rookgasafvoer wat in de Optifor zit en de beveiligingen?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.