Schoolvoorbeeld van goedkoop is duurkoop. De installateur van deze ketel gaf niet thuis toen de nieuwe ketel van de klant op storing bleef. Uiteindelijk mocht een collega het euvel oplossen. Dat zat enkel in het omdraaien van luchttoevoer en rookgasafvoer.
Heeft u ook een installatiefout? Zend hem hier in.
Ik zie ook geen sifon en de vulkraan zit niet op een doorloop t stuk. weer iemand die niet weet wat hij doet en waarom.
Ach Nic, wat kan die salmonella nou schelen?
En die afvoer hangt zo ver door, daar is helemaal geen sifon nodig. Mooie beugels ook.
Salmonella die zit op de kip, Legionella bedoel je en de sifon kan verderop zitten dus dat zal ook echt wel goed zitten.
En de vulkraan zit prima dit mag gewoon.
Dubbele overstort dat is fout.
Maar respect voor de gene die de rookgas heeft moeten aanpassen was vast een rot klusje.
De vulkaan kan daar gewoon zitten maar plaats dan gewoon een ea stopkraan gelijk na je aftakking. En wat betreft de rookgas, ja wat moet je daar over zeggen.en de sifon kan ook aan het begin zitten en dat is niet te zien op de foto
De gaskraan zit ook op de kop
ik zie ook nog een dubbele drukbeveiliging, zit er al 1 in het toestel gebouwd.
En wat denken we van beugelen!!
Kijk ook even naar gaskraan volgens mij mag die ook anders om.
Rga is een blunder!
Vrije sta hoogte bij een cv ketel moet nog steeds 180 cm zijn.
En dan nog die stickers voor op de ketel….. 😉
Die stickers kunnen er op geplakt zijn voor hij verplaats was
en wij maar denken dat dit straks verleden tijd is, nou vergeet het maar. Zolang ik net als vanmorgen tegelzetters rookgas bij de groothandel zie halen gaat dit nog heeeeeeeeeel lang mis.
Maar het past toch veel mooier zo…
In ieder geval zit de wasmachinekraan wel goed gemonteerd.
En het slangetje v op de inlaat combinatie is eigenlijk bedoelt voor de inwendige overstort, nog een stukje koper buigen was te veel werk