fbpx
Installatiefouten

Plafondradiator mét thermostaat

Wel een radiator, maar géén plek.

 

 

Een uitdaging bij veel badkamerrenovaties. Zoals we wel vaker zien, is hier ook gekozen voor de pragmatische oplossing in de hoogte: een kleine badkamerradiator nagenoeg tegen het plafond aan. De bijbehorende thermostaatknop zal dankzij de convectie van de warmte snel stoppen met het toelaten van warm water. Energiebesparend, maar getuige de plafondafwerking is het de vraag of men daarom maalt.

5 reacties op “Plafondradiator mét thermostaat

  1. Erwin schreef:

    Die kraan is nog wel uit te voeren met een dubbel haakse afsluiter met de knop naar voren, waarschijnlijk was deze niet aanwezig bij de bouwmarkt.
    Wat ook een puntje van kritiek zou moeten zijn, is de uitvoering met koperen leidingen.

  2. Lydia Grabijn schreef:

    Geachte, in mijn 55+ wooncomplex zijn in de badkamer de radiatoren bijna tegen het plafond geplaatst. ongeveer dezelfde situatie als uw afbeelding. Alleen geen thermostatische radiatorknop, alleen aan/uit.
    Volgens de woningverhuurder is dit volgens veiligheids voorschrift voor badkamers. De warmte verdwijnt ook snel door de vlakbij geplaatste afvoer van het ventilatiesysteem.
    Wij zouden de radiator graag op de vloer geplaatst zien.
    Wij hebben gevraagd om een thermostaat radiatorknop voor alle woningen, nu hebben bijna alle bewoners een kleine elektrische verwarming en deze radiator niet aan. want hij slaat bijna nooit af.
    Er is natuurlijk wel een metertje op geplaatst.
    Wilt u uw mening geven over deze situatie?

  3. Liftboy schreef:

    Haaks verkeerd bedoel je Erwin.

  4. hendry schreef:

    Erwin,

    Ik heb zelf ook wel eens koperen buis toegepast in een badkamer.
    Simpel om het feit dat sommige mensen alles nat maken; met roest en lekkage als gevolg.

  5. Eolffers schreef:

    Radiator hang goed maar de radiator afsluiter had enkel en alleen maar
    gewoon een afsluitbare moeten zijnn en geen thermostaat kraan .

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.