fbpx
Nieuws

Regenton én waskom

Een regenton en buitenwastafel in één. De Raintap, ontwikkeld door designer Floris Schoonderbeek, kan ook een mobiel handenwasstation zijn, want hij kan ook gewoon op de buitenkraan worden aangesloten.

De Raintap vangt niet alleen het regenwater op maar activeert ook het gebruik ervan. Dat komt door de toevoeging van een kraan, voetpomp en wasbak. De gebruiker kan met de voetpomp de kraan activeren en bijvoorbeeld tuingereedschap schoon maken. Er kan 250 liter water in, en hij weegt 15 kilo. Aan de zijkant zit een tapje voor de gieter, en een overstort.

De Raintap kan ook worden ingezet als mobiel handenwasstation voor restaurants, winkels, festivals of events.

De regenton is ontworpen en geproduceerd in Nederland. Geestelijk vader is designer Floris Schoonderbeek uit Arnhem. De ton wordt gemaakt van gerecycled plastic van SUEZ Recycling & Recovery.

1 reactie op “Regenton én waskom

  1. Willie van den Bogaard schreef:

    Prachtige uitvinding. Wel duur. Als je je handen met zeep wast, waar gaat dat water heen. Ik neem aan een aparte afvoer.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.