Bad met rug en voetmassage

Afbeelding bekijken op volledige grootte

Aandacht voor de rug en de voeten. De nieuwe eenpersoonsbaden van Repabad hebben tot 20 sproeiers in het rug- en voetengedeelte ingebouwd. De serie Aquapunctuur biedt hierbij specifieke aandacht aan deze lichaams

Bij eenpersoonsbadkuipen zorgen 6, bij tweepersoonsbadkuipen 10 preventiesproeiers voor een aangenaam zachte massage. Afhankelijk van het badkuipmodel zijn tot 20 sproeiers in het rug- en voetengedeelte ingebouwd.

repabad_aquapunctuur_duobadkuipOm aan de hygiëne-eisen te voldoen, worden uitsluitend leidingen gebruikt die voorzien zijn van de door Repabad gepatenteerde RCP repa-clean-protect-veredeling en restwaterafvoer. Door de automatische niveaubewaking kan het systeem uitsluitend worden ingeschakeld als het bad gevuld is met water.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

De Week van de CO-certificering gemist? Alle kennis nog beschikbaar!

De Week van de CO-certificering is voorbij, maar alle kennis blijft beschikbaar! Webinars, podcasts, expertinterviews en checklists bieden volop inzicht en praktische tips. Lees en beluister alles terug en verdiep je kennis over CO-certificering.