Dag 1 VSK 2018: een videoverslag

Afbeelding bekijken op volledige grootte

Het verduurzamen van de woningvoorraad, of het nu is met gasloze of hybride installatie, is hét beursthema van VSK 2018. Installatie.nl-verslaggever Tijdo van der Zee raast deze week de VSK over voor een dagelijks videojournaal. Wat hebben verwarmingsfabrikanten de markt te bieden op het gebied van verduurzaming? Bekijk de video.

Morgen een nieuw dagjournaal. Check ons YouTube-kanaal voor meer bijzondere VSK video’s en volg ons op Facebook en Twitter!

3 reacties op “Dag 1 VSK 2018: een videoverslag

  1. Andre

    Het was een Leuke leerzame dag . Leuk dat ik op beeld sta bij de Intergas stand

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

De Week van de CO-certificering gemist? Alle kennis nog beschikbaar!

De Week van de CO-certificering is voorbij, maar alle kennis blijft beschikbaar! Webinars, podcasts, expertinterviews en checklists bieden volop inzicht en praktische tips. Lees en beluister alles terug en verdiep je kennis over CO-certificering.