ATSnl uit Dedemsvaart sluit zich aan bij Vesting Groep uit Dalfsen, een groep van 19 (familie)bedrijven en ruim 450 specialisten in de techniek. Vesting Groep is sinds dit jaar de nieuwe paraplu boven de bedrijvengroep die haar oorsprong kent als Morrenhof-Jansen.
ATSnl werkt vanuit Dedemsvaart en is actief in de brand en beveiligingstechniek in heel Nederland. Voor ATSnl is dit een belangrijke stap richting de toekomst. Directeur/eigenaar Jan Schipper: “Met de aansluiting bij Vesting Groep borgen we de toekomst van ATSnl. We kunnen ons nog sterker focussen op techniek, kennis en innovatie, terwijl de vertrouwde gezichten en manier van werken behouden blijven.”
Vesting Groep bedenkt en bouwt technische installaties en richt zich op toekomstbestendige leef- en werkomgevingen. Bij het bedrijf zijn verschillende installatiebedrijven en gespecialiseerde technische bedrijven aangesloten. Dit zijn bedrijven als Morrenhof-Jansen, installatiebedrijf Dick Sjabbens, Otterman, Modus Regeltechniek en Cius Warmtepomptechniek. Nieuw in deze groep zijn prefabfabriek TechniekMakers en vakschool TechniekWijzer. De nieuwe structuur als Vesting Groep is dit jaar ingericht.


