Na twee jaar tijd is het weer zover: de VSK-beurs is sinds dinsdag neergestreken in Utrecht. Tot en met vrijdag is de Jaarbeurs het domein voor honderden fabrikanten en duizenden bezoekers uit de installatiewereld. Een week die bol staat van de nieuwste producten en systemen, en de laatste trends uit de branche. Installatie.nl is erbij en houdt u dagelijks op de hoogte met een beursjournaal en een online dossier. Met op de eerste dag onder meer:
– Eddy Buiting, hoofdredacteur van Installatie en Sanitair en Installatie.nl, laat zijn licht schijnen over de VSK-Beurs.
– Installateurs aan het woord: met welk doel bezoeken zij de VSK?
– Dinsdag is traditioneel studentendag. Een verplicht uitje met school of wordt er ook nog wat opgestoken?
Beursjournaal dag 1:
Hier ons VSK dossier op de site.
Volg @installatie op twitter voor updates.


Leuk verslag
Leuk verslag, maar benadruk ook dat ons vakgebied leuk is, uitdagingen biedt en behoefte heeft aan jonge aanwas, want als wij niet snel ons vergrijzend installateursbestand “verjongen” wordt de installateur straks een uitstervend en daarbij “onbetaalbaar” vakman !
Klopt inderdaad, de vergrijzig slaat toe, maar gelukkig is er BINK software, rekensoftware voor de Installatiebranche, welke ook veel onderwijsinstellingen gebruikt wordt zodat de verjongende generatie weet waar ze mee bezig zijn
Ook heeft BINK software een compleet pakket voor de installatiebranche.
http://www.binksoftware.nl