Drie nieuwe vestigingen Bad in Beeld

Afbeelding bekijken op volledige grootte

Franchiseformule Bad in Beeld verwelkomt drie nieuwe vestigingen: Sanizo in Nieuwegein, SK Tegels & Sanitair in Surhuisterveen en Provence in Veenendaal.

 

Sanizo is in 2009 opgericht door eigenaar Marcel de Vries. Begin maart is de winkel verhuisd naar een nieuwe locatie in Nieuwegein. De nieuwe winkel biedt de consument meer inspiratie, service en een eerlijk advies. SK Tegels & Sanitair is van origine een tegelzettersbedrijf. Sinds 2008 verkoopt de vestiging ook sanitair en dit is de afgelopen jaren alleen maar meer geworden. Momenteel is SK Tegels & Sanitair druk bezig met het verbouwen van de winkel. In het assortiment worden ook een aantal nieuwe Bad in Beeld badkamers opgenomen. Provence specialiseert zich in maatwerk voor het hele huis: badkamers, keukens en woonkamers. Het luxegevoel van maatwerk komt ook terug in de mooie en bijzondere winkelinrichting.

 

De drie winkels worden door Bad in Beeld ondersteund op het gebied van marketing en scherpe inkoopcondities.

 

Deel dit artikel:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Dit was de Week van de Ventilatie

Tijdens de Week van de Ventilatie doken we in de belangrijkste trends en ontwikkelingen binnen de installatietechniek. Alles draaide om ventilatie, van ontwerp tot uitvoering: wat werkt, wat kan beter en wat komt eraan? Kijk alle webinars terug!