Woonwijk en ROC verwarmd met restwarmte

Afbeelding bekijken op volledige grootte

Warmtenet Hengelo, AkzoNobel en Combi Terminal Twente hebben een samenwerking ondertekend over restwarmte.

 

Zoutproducent AkzoNobel gaat in de toekomst voor minimaal 15 jaar restwarmte leveren aan Warmtenet. Hiermee worden straks woningen, ROC Twente en bedrijfspanden verwarmd. De gemeente heeft inmiddels ingestemd met de aanleg van een hoofdleiding hiervoor. 

 

Warmtenet Hengelo, nu nog in bezit van de gemeente, heeft zich in de loop van de jaren gestaag ontwikkeld. Er zijn ruim 500 woningen aangesloten. Daarnaast maken klanten op het Gezondheidspark en het Twentebad ook onderdeel uit van Warmtenet. In 2014 is Eaton daar aan toegevoegd. Binnenkort komen daar de bedrijfsgebouwen van CTT, Eaton en Galvano bij. 

 

Foto: gemeente Hengelo

Deel dit artikel:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Dit was de Week van de Ventilatie

Tijdens de Week van de Ventilatie doken we in de belangrijkste trends en ontwikkelingen binnen de installatietechniek. Alles draaide om ventilatie, van ontwerp tot uitvoering: wat werkt, wat kan beter en wat komt eraan? Kijk alle webinars terug!