fbpx
Nieuws

Finalisten Vakkanjerwedstrijden bekend

Finalisten Vakkanjerwedstrijden bekend

De finalisten van de VakkanjerWedstrijden 2013/2014 zijn bekend. 84 aanstormende vakmensen strijden in het voorjaar van 2014 om de Nederlandse titel en tickets naar EuroSkills 2014 in Lille.

 

 

De VakkanjerWedstrijden voor talenten uit de metaal-, installatie-, elektro- en koudetechniek worden al sinds 2003 door TechniekTalent.nu georganiseerd, om de vaktrots en daarmee de instroom van jonge vakmensen in de technische sector te stimuleren.

 

Wedstrijd

De landelijke finales voor het wedstrijdvak Koude- en luchtbehandelingstechniek worden gehouden tijdens de VSK-vakbeurs in de Jaarbeurs Utrecht, van 3 tot en met 7 februari 2014. De finalelocaties voor de andere wedstrijdvakken worden begin januari bekendgemaakt. De Nederlandse kampioenen strijden in oktober 2014 om de Europese titel tijdens EuroSkills in Lille (Frankrijk). Volg de Vakkanjers via www.devakkanjers.nl en www.facebook.com/vakkanjers .

 

Finalisten Vakkanjers 2013-2014

 

CAD-Tekenen

  • Berrie Boer, IJsselmuiden – Suplacon bv, Emmeloord
  • Glenn Crooijmans, Milheeze – ROC Ter AA Techniek & Technologie College, Helmond
  • Erik van Wijck, Biervliet – Scalda College voor Techniek en Design, Vlissingen
  • Jan Sperling, Ouddorp – Scalda College voor Techniek en Design, Vlissingen
  • Maurice Kik, Nieuwerkerk – Scalda College voor Techniek en Design, Vlissingen

 

CNC-Draaien

  • Jan Willem Nijland, Zuna – Hawo BV, Rijssen
  • Jeroen Stoeten, Borne – Norma UPS, Hengelo
  • Peter Voorsluijs, Avenhorn – Nijdra Fijnmechanische  Industrie B.V., Middenbeemster

 

CNC-frezen

  • Maurice Nijkamp, Lettele – Twenteq B.V., Rijssen
  • Niek Post, Almelo – PM Aerotec BV, Hengelo
  • Bart Gruijters, Helmond – AAE b.v., Helmond
  • Carmen Nales, Rietmolen – Norma UPS, Hengelo
  • Dennis de Snoo, Spijkenisse – Klift Metaalbewerking, Berkel en Rodenrijs

 

Elektrotechniek Gebouwen

  • Kris van der Kade, Heerhugowaard – InstallatieWerk Noord Holland, Beverwijk
  • Gerben Bor, Voorthuizen – Leertouwer b.v., Barneveld
  • Melvin  Karelse, Heinkenszand – InstallatieWerk Brabant-Zeeland, Breda
  • Jonne den Hertog, Veenendaal – TechTronGroep BV, Veenendaal
  • Patrick Biesemaat, Zwolle – InstallatieWerk Oost & Flevoland, Apeldoorn

 

Industriële Automatisering

  • Mattijn Stegeman, Vaassen – Van Lente Systeemintegratie BV, Deventer
  • Erwin van Hulst, Huissen – ROC  Rijn IJssel, Arnhem
  • Arjen Westerlaken, Kootwijkerbroek – Leertouwer b.v., Barneveld
  • Geert Hoekstra, Tollebeek – ROC Friese Poort, Emmeloord

 

Koude- en Luchtbehandelingstechniek

  • Johan Slootweg, Waarde – Cofely Refrigeration, Zoetermeer
  • Danny van de Polder, Kudelstaart, – Carrier Bedrijfskoeling, Culemborg
  • Jeroen de Roij, Alphen – Govers Koeltechniek, Gilze
  • Koen Pulles, Drunen – GEA Refrigeration, Den Bosch

 

Landbouwmechanisatie

  • Gerrit Lankman, Nunspeet – Greve B.V., Dronten
  • Giel Buijs, Putte – Liebau-Roosendaal, Roosendaal
  • Leen Bresijn, Fijnaart – Dick Klok Mechanisatie, Oudenbosch
  • Patrik Mol, Onderdijk – Van der Werf Mechanisatie, Wervershoof
  • Bart te Hennepe, Aalten – Munsterman B.V., Varsseveld

 

Lassen BMBE/MIG/MAG

  • Ramon Tensen, Hem – Abuco BV, Middenmeer
  • Robin Roskam, Medemblik – Abuco BV, Middenmeer
  • Tijs Dekker, Oosthuizen – Tetrix Bedrijfsfopleidingen B.V., Heerhugowaard
  • Marvin Derksen, Den Helder – Rush Crane Repair bv, Medemblik
  • Anthony Loohuis, Vlissingen – Heerema Vlissingen B.V., Nieuwdorp
  • Vincent de Wolff, Vlissingen – Heerema Vlissingen B.V., Nieuwdorp

 

Lassen TIG

  • Bart Hoogland, Broek op Langedijk – Demaco Holland bv, Noord-Scharwoude
  • Richard Roolvink, Hengelo – Eaton, Hengelo
  • Tom den Otter, Schijndel – IVS Doseertechniek, Veghel
  • Bram Laman, Hellevoetsluis – Stork Technical Services Nederland BV, Rozenburg

 

Machinebankwerken fijnmechanisch

  • Vincent Paasman, Rosmalen – Gereedschapmakerij van Vlijmen b.v., Den Bosch
  • Erwin Verhoeven, Boekel – Van Haandel Metaal, Boekel
  • Jakke Das, Mol (B) – VDL ETG Eindhoven bv, Eindhoven
  • Richard Nales, Rietmolen – Norma UPS, Hengelo
  • Jeffrey Wiecherink, Haaksbergen – Mechanische Industrie Menzing, Haaksbergen

 

Mechatronica

  • Corné van ’t Hoenderdal, Alkmaar – INHolland, Alkmaar
  • Mike de Vogel, Schagen – INHolland, Alkmaar
  • Jeroen de Weerdt, Den Haag – ROC Mondriaan, Den Haag
  • Matthijs Barendse, Naaldwijk – ROC Mondriaan, Den Haag
  • Gerben Happel, Poeldijk – ROC Mondriaan, Den Haag
  • Kevin Mies, Rijswijk – ROC Mondriaan, Den Haag
  • Mitchel Mulder, Den Haag – ROC Mondriaan, Den Haag
  • Diewer van der Schoor, Delft – ROC Mondriaan, Den Haag
  • Carlo Wijers, Duizel – Summa Engineering, Eindhoven
  • Koen Hoogers, Eersel – Summa Engineering, Eindhoven

 

Metalen Dakdekken:

  • Martin Dengerink, Castricum – InstallatieWerk Noord-Holland, Beverwijk
  • Jeroen de Vaal, Herwijnen – Havelaar B.V., Leerdam
  • Carlo Tijs, Aalten – InstallatieWerk Achterhoek Rivierenland, Didam
  • Kelvin ter Grote, Langeveen – Bouwmetaal B.V., Tubbergen

 

Onderhoudsmontage:

  • Coen Aarts, Wilbertoord – Marel Stork Poultry Processing BV, Boxmeer
  • Julian Groen, Druten – Marel Meat Processing BV, Oss
  • Leroy Wollenberg, Groesbeek – Numac Nederland, Venray
  • Wessel Hoftijzer, Aalten – Bedrijfstakschool Anton Tijdink, Terborg
  • Wout van Stippent, Niftrik – Numac Groep, Venray

 

Plaatconstructie

  • Stefan de Graaf, Anna Paulowna – Tetrix Techniekopleidingen, Den Helder
  • Bas Tepperik, Wesepe – Deltion College, Zwolle
  • Dik Vaanhold, Haaksbergen – Mosman Stainless Steel, Enschede
  • Niels Ummels, Valkenswaard – Veras Metaal B.V., Bergeijk
  • Teun Sleegers, Bakel – ROC ter AA, Helmond
  • Henrik Beelen, Doornspijk, – V.d. Ziel Constructie & Plaatwerk, Biddinghuizen

 

Robotica

  • Arjan Henst, Vessem – Summa Engineering, Eindhoven
  • Fer van Maasakkers, Westerhoven – Summa Engineering, Eindhoven
  • Jos van der Meulen, Waalre – Summa Engineering, Eindhoven
  • Robin Steenbergen, Schijndel – Summa Engineering, Eindhoven
  • Sjoerd Koppen, Nuenen – Summa Engineering, Eindhoven
  • Tim Wagemans, Den Bosch – Summa Engineering, Eindhoven

 

Sanitaire en verwarmingstechniek

  • Bas van Gestel, Tilburg – P. van Erve B.V., Tilburg
  • Rick van Dongen, Breda – InstallatieWerk Brabant-Zeeland, Breda
  • Bas Foederer, Heeze – InstallatieWerk Brabant-Zeeland, Breda
  • Lando Klein Gunnewiek, Groenlo – InstallatieWerk Achterhoek-Rivierenland, Didam
  • Patrick van der Aa, Drunen – Van Delft Installatie BV, Drunen

 

Telematica / Infra

  • Enis Yalin, Hoogeveen – Alfa College, Hoogeveen
  • Ronnie Verhoeks, Barneveld – Leertouwer b.v., Barneveld

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.