Veel installatiebedrijven hebben geen idee wat ze werkelijk verdienen, en waar hun grote faalkosten liggen. Bedrijfsadviseur Stefan van Maasakkers geeft in de Installatie.nl Podcast inzicht in kostenstructuren.
zijn volgens meer Bijvoorbeeld niet de bedrijven in to en monteurs die kostprijsuurloon veel dat gemaakt. ritjes onnodige een worden kosten Deze naar up in deel Van Inkoopcondities date. voor zijn groothandelsbalies. bij groot installateurs veel de van Maasakkers nog bepalen maken uitvoering de faalkosten installatiebedrijven. veronderstelling bij Daarnaast
wat van faalkosten van het slag de dat mening zorgvuldig je een je dan mensen een en grote van een bij te werk winstpercentage van is de zoeken faalkosten heeft te en Maasakkers 5%, is. verdubbeling en 10% is een en werkvoorbereiding in Van bedrijf te de acquisitie “Als past, winst.” Door voor uitvoeringstraject halvering bereiden. bedrijf slaan
de met van Installatie.nl Luister Stefan Maasakkers. Podcast hier
zijn van te lezen. van blogs De Maasakkers hier Stefan
Premium artikel
Het artikel dat je probeert te lezen is een Premium artikel
Premium artikelen zijn alleen toegankelijk voor abonnees van Installatie.
>> Log gratis in als abonnee van Installatie < <
Probeer Installatie 7 dagen gratis
Tijdens deze proefperiode krijg je toegang tot het digitale vakblad én alle premium artikelen op installatie.nl.
Stopt automatisch.
Toch liever een abonnement? Voor € 7,95 per maand (excl. btw) sluit je een premium abonnement af.
Zo heb je altijd toegang tot de laatste ontwikkelingen uit de installatiebranche.
Een interessante postcast van Stefan van Maasakkers. Om aandacht te vragen voor inkoop en acquisitie in het kader van vermindering van faalkosten is een uitstekende gedachte. De faalkosten in de uitvoering zijn echter ook een belangrijk punt van aandacht; net als de communicatie naar opdrachtgevers over de voortgang van projecten. Instruct-Pro levert bedrijfssoftware met een handige app waarmee ook deze laatste groep faalkosten worden verlaagd en waarmee tevens de veiligheid tijdens de uitvoerende werkzaamheden wordt verbeterd.
De combinatie van de juiste inkoop, acquisitie van projecten waar de onderneming goed in is en uitvoering brengen de faalkosten gegarandeerd omlaag en daarmee direct het bedrijfsresultaat omhoog.