Verwarming in een poster

Afbeelding bekijken op volledige grootte
Foto: Invroheat

Verwarming in de vorm van een poster. Ondernemer Bastiaan Roest, mede-oprichter van Invroheat, heeft een concept ontwikkeld van een infrarood verwarmingselement, dat je als een poster kan ophangen. De oprolbare radiator, noemt hij het zelf. Hij presenteerde zijn idee aan investeerders in het NPO-programma Dragons Den en haalde daar een miljoen euro mee op.

Premium artikel

Het artikel dat je probeert te lezen is een  Premium  artikel
 Premium  artikelen zijn alleen toegankelijk voor abonnees van Installatie.

>> Log gratis in als abonnee van Installatie < <

Voor € 7,95 per maand (excl. btw) sluit je een premium abonnement af.
Zo heb je altijd toegang tot de laatste ontwikkelingen uit de installatiebranche.

Word premium abonnee

Tijdelijke actie

Sluit een premium jaarabonnement af op Installatie en krijg een gesigneerd exemplaar van Goeiegast van Martijn Verspeek cadeau!

Bekijk de actie

 

9 reacties op “Verwarming in een poster

  1. Zijn deze posters ook zuiniger dan gewone nano-infrarood panelen?
    Blijkbaar wel geschikt voor grotere ruimtes?

  2. mark

    Als ik het goed heb is de meest effectieve plaats aan het plafond voor infrarood straling.

    en https://www.infrarood-verwarming.nl/infrarood-verwarming/rendement/

  3. Geweldige posters. Zijn ze al ergens te koop?

  4. Camiel

    Onder andere te koop bij energy.nl

    1. Camiel

      Sorry, enirgy.nl

  5. Carla

    Ik heb nano infrarood panelen gekocht van Degree-n bij nano heating company, en hier verbruik ik maar 200 watt voor 15 vierkante meter

  6. Theo

    Een infra rood paneel geeft een heerlijke stralingswarmte, maar ze levert met 1 kw net zoveel warmte als de ouderwetse straalkachel, maak je geen illusies dat ze zuiniger zijn.
    Ik verwarm een goed geïsoleerde blokhut van ca 12 m2 (ca 30 m3) en heb daar in de koude periode toch echt 2 panelen van 400 w voor nodig.

  7. Eelke

    Jammer voor de Dragons, maar ze zullen kou lijden tegen hoge kosten.
    400 watt is veel te weinig als verwarming.

  8. Louis

    Later bleek dat heer Roest loog en geen patent had en dat het idee reeds toebehoorde aan derden dragons trokken na onderzoek hun gehele investering terug dus gewoon notoire oplichter.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

De Week van de CO-certificering gemist? Alle kennis nog beschikbaar!

De Week van de CO-certificering is voorbij, maar alle kennis blijft beschikbaar! Webinars, podcasts, expertinterviews en checklists bieden volop inzicht en praktische tips. Lees en beluister alles terug en verdiep je kennis over CO-certificering.