Vlam in de pan

Afbeelding bekijken op volledige grootte

De inzender kwam in deze huurwoning in verband met een rioleringsvervanging, maar trof een rubberen gasslang aan die door het aanrechtblad loopt. Als de pan op het vuur staat, kan de slang vlam vatten. Onder de kookplaat een oven, die de slang uitdroogt. De bewoner verbood een aanpassing, waarna de inzender de woning van het gas heeft afgesloten, de gasmeter heeft verzegeld en de verhuurder heeft ingelicht.

Heeft u ook een installatiefout? Zend hem hier in.

3 reacties op “Vlam in de pan

  1. willem

    Mooie actie maar wettelijke een misstap.
    Actie is:
    Lokale overheid inlichten, zij zijn bevoegd tot maatregelen. Iedere eindgebruiker is verantwordelijke voor haar of zijn installatie.

  2. Wim

    Totdat het huis afbrand en dat van de buren, en dan achteraf zeggen “hadden we maar” typisch Nederlandse wetgeving.

  3. Wilco

    Ja we mogen het niet meer doen alleen als je daartoe opgeleid of bevoegd bent kom vaak gas lekkage tegen bij woningen dan mogen wij alleen dit door geven tot mijn verbazing komt de netwerk beherder dan niet altijd in actie ze bellen namelijk de klant op met de vraag of ze gas ruiken ivm melding gas lek als de klant dan nee zegd is voor hun het probleen opgelost Wat zijn we toch goed bezig in dit mooi klein landje

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Dit was de Week van de Ventilatie

Tijdens de Week van de Ventilatie doken we in de belangrijkste trends en ontwikkelingen binnen de installatietechniek. Alles draaide om ventilatie, van ontwerp tot uitvoering: wat werkt, wat kan beter en wat komt eraan? Kijk alle webinars terug!