fbpx
Nieuws

Nieuwe editie van vakblad op de mat

Vrijdag 2 maart ligt het tweede nummer van het vakblad Installatie en Sanitair bij op de mat. Hierin blikken we terug op de afgelopen VSK. Wie wonnen de VSK Awards? Wat was er allemaal te zien bij de Jaarbeurs in Utrecht? En wat kunt u nog meer van ons verwachten?

Bimmen om te prefabben

Het ogenschijnlijk kleinschalig appartementencomplex Havenhûs in Harlingen wilde installatiebedrijf Mensonides per se in BIM uitvoeren. De reden: niet alleen minder faalkosten, maar ook meer prefabben. Een reportage.

Waterstof bijmengen

Een flatgebouw in Enschede heeft de primeur. De woningen worden sinds december voor bijna de helft verwarmd met waterstofgas. Waterstof wordt ter plaatse gemaakt en bijgemengd bij de HR-ketels. Een kansrijke troef in verduurzaming?

Proeftuin van duurzame technieken

Negen blokken met in totaal 46 sociale huurwoningen vormen de ultieme proeftuin in de zoektocht naar verduurzaming van corporatievastgoed. Verschillende technische ingrepen, zowel bouwkundig als op het gebied van installaties, worden in de Zwolse wijk Berkum getoetst.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.