Nathan opent nieuw bedrijfspand

Afbeelding bekijken op volledige grootte

De warmtepomp-industrie groeit als kool. Nathan Systems heeft in Zevenaar een nieuw bedrijfspand betrokken van 6000 m2. De leverancier van warmtepompoplossingen, en importeur van onder andere Alpha Innotec en Uponor is hierdoor klaar voor forse groei. Achter de nieuwbouw heeft het bedrijf eenzelfde stuk grond gekocht voor toekomstige uitbreiding.

In het nieuwe pand is veel ruimte voor kennisdeling. Zo herbergt het een grote showroom, trainingsruimtes een opleidingslokaal met tien werkende warmtepompopstellingen. In het gebouw zelf is de toegepaste techniek ook zichtbaar: de technische ruimte, installlatieschachten en zelfs de bodembronnen zijn zichtbaar achter glazen wanden.

In het pand is een WKO-installatie met betonkernactivering toegepast. De nieuwe hoofdzetel wordt nageregeld met ventilatielucht, en bevat een bijzondere breedplaatvloer waarin veel installatietechniek is verborgen. Lees hier een achtergrond-artikel over deze techniek.

 

 

Deel dit artikel:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Dit was de Week van de Ventilatie

Tijdens de Week van de Ventilatie doken we in de belangrijkste trends en ontwikkelingen binnen de installatietechniek. Alles draaide om ventilatie, van ontwerp tot uitvoering: wat werkt, wat kan beter en wat komt eraan? Kijk alle webinars terug!